Дизайн журналу
Дизайн журналу
Органічна Оливкова Олія

Epsilon

Органічна Оливкова Олія Оливкова олія Epsilon - продукт обмеженого випуску з органічних оливкових гаїв. Весь виробничий процес проводиться вручну, використовуючи традиційні методи, і оливкова олія розливається нефільтрована. Ми розробили цю упаковку, бажаючи гарантувати, що споживач чутливих компонентів високопоживного продукту буде отримувати з млини без будь-яких змін. Ми використовуємо пляшку Quadrotta, захищену обгорткою, перев’язуємо шкірою і поміщаємо в дерев'яну коробку ручної роботи, запечатану герметичним воском. Тож споживачі знають, що продукт надходив безпосередньо з млина без будь-якого втручання.

Назва проекту : Epsilon, Ім'я дизайнерів : George Gouvianakis, Прізвище клієнта : Geronymakis George, Organic Farmer/Producer.

Epsilon Органічна Оливкова Олія

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.