Дизайн журналу
Дизайн журналу
Інсталяція Теми

Dancing Cubes

Інсталяція Теми Цей дизайн взаємодіє з відображеним предметом за модулями. Цей тематичний стенд розроблений за допомогою саморозширюваного механізму для підключення шести або більше кубів до збільшеної шкали в трьох перпендикулярних напрямках. Конфігурація вільної форми з насечками робить зв’язок подібним до переплетених танцюючих людей. Розташування невеликих отворів створює структуру розміщення предмета з лінійними частинами.

Фірмовий Стиль

film festival

Фірмовий Стиль "Кіно, айхой" було гаслом другого випуску Європейського кінофестивалю на Кубі. Це частина концепції дизайну, орієнтованої на подорожі як спосіб з'єднання культур. Дизайн викликає подорож круїзного корабля, який подорожує з Європи до Гавани, завантаженої фільмами. Дизайн запрошень та квитків на фестиваль був натхненний паспортами та посадковими талонами, якими сьогодні користуються мандрівники по всьому світу. Ідея подорожі фільмами спонукає громадськість бути сприйнятливою та цікавою щодо культурних обмінів.

Закусочні Продукти

Have Fun Duck Gift Box

Закусочні Продукти Подарункова коробка "Веселіться качка" - це спеціальна подарункова коробка для молодих людей. Натхненний іграшками, іграми та фільмами у піксельному стилі, дизайн зображує «місто-їжу» для молодих людей із цікавими та детальними ілюстраціями. Зображення IP буде інтегровано на вулиці міста, і молоді люди люблять спорт, музику, хіп-хоп та інші розважальні заходи. Насолоджуйтесь веселими спортивними іграми, насолоджуючись їжею, виражайте молодий, веселий і щасливий спосіб життя.

Харчовий Пакет

Kuniichi

Харчовий Пакет Традиційна японська консервована їжа Цукудані недостатньо відома у світі. Тушкована страва на основі соєвого соусу, що поєднує різні морепродукти та земляні інгредієнти. Нова упаковка включає дев’ять етикеток, призначених для модернізації традиційних японських моделей та вираження характеристик інгредієнтів. Новий логотип бренду розроблений з очікуванням продовження цієї традиції протягом наступних 100 років.

Мед

Ecological Journey Gift Box

Мед Дизайн подарункової коробки з медом натхненний "екологічною подорожжю" Шеннонгцзя з великою кількістю диких рослин та хорошим природним екологічним середовищем. Захист місцевого екологічного середовища - творча тема дизайну. Дизайн використовує традиційне китайське вирізане з паперу та тіньове лялькове мистецтво, щоб показати місцеву природну екологію та п’ять рідкісних та зникаючих тварин, що охороняються першокласними. На пакувальному матеріалі використовується груба трава та деревна папір, що представляє поняття природи та охорони навколишнього середовища. Зовнішня коробка може використовуватися як вишуканий ящик для зберігання для повторного використання.

Інфографіка З Анімованим Gif

All In One Experience Consumption

Інфографіка З Анімованим Gif Проект «Все в одному досвіді споживання» - це інфографіка великих даних, що показує інформацію, таку як призначення, тип та споживання відвідувачів складних торгових центрів. Основний зміст складається з трьох репрезентативних статистичних даних, отриманих в результаті аналізу Великих даних, і вони розташовуються зверху вниз відповідно до порядку важливості. Графіка робиться за допомогою ізометричних методик і групується за допомогою репрезентативного кольору кожного предмета.