Дизайн журналу
Дизайн журналу
Консоль

Mabrada

Консоль Унікальна консоль з пофарбованого дерева з кам'яною обробкою, демонструючи стару автентичну кавомолку, яка повертається до епохи осману. Іорданський кулер для кави (Мабрада) був відтворений і ліпний, щоб стояти як одна з ніжок на протилежній стороні консолі, де сидить шліфувальна машина, створюючи захоплюючий шматок для фойє чи вітальні.

Фірмовий Стиль

Jae Murphy

Фірмовий Стиль Негативний простір використовується, тому що він викликає цікавість глядачів, і як тільки вони відчувають цей момент Ага, їм це миттєво подобається і запам'ятовує. У логотипі знаків є ініціали J, M, камера та штатив, вбудовані в пробіл. Оскільки Дже Мерфі часто фотографує дітей, великі сходи, сформовані на ім’я, та низько розміщена камера дозволяють привітати дітей. Завдяки дизайну фірмового стилю надалі розвивається негативна космічна ідея з логотипу. Це додає нового виміру кожному предмету і робить гасло «Нечастий погляд на звичайне» справдитися.

Двомісний

Mowraj

Двомісний Моврадж - двомісний, створений для втілення духу етнічного єгипетського та готичного стилів. Його форма була похідна від Нораґра, єгипетська версія молотарки розроблена для втілення готичного чуття без шкоди для її етнічної допотопної сутності. Дизайн є чорним лаком, на якому зображені етнічні єгипетські гравюри на руках і ногах, а також багата оксамитова оббивка, що комплектується болтами та тягнутими кільцями, що надає їй середньовічний викид, як готичний вигляд.

Фірмовий Стиль

Predictive Solutions

Фірмовий Стиль Predictive Solutions є постачальником програмних продуктів для прогностичної аналітики. Продукти компанії використовуються для прогнозування шляхом аналізу наявних даних. Марка компанії - сектори кола - нагадує кругову графіку, а також дуже стилізоване та спрощене зображення очей у профілі. Платформа бренду "проливає світло" є драйвером для всієї графіки марки. Як змінні, абстрактні текучі форми, так і тематичні спрощені ілюстрації використовуються як додаткова графіка в різних додатках.

Фірмовий Стиль

Glazov

Фірмовий Стиль Глазов - меблева фабрика в однойменному місті. Фабрика випускає недорогі меблі. Оскільки дизайн таких меблів досить загальний, було прийнято рішення базувати концепцію спілкування на оригінальних «дерев’яних» 3D-літерах, слова, складені з таких літер, символізують набори меблів. Букви складають слова "меблі", "спальня" тощо або колекційні назви, вони розміщуються так, щоб нагадувати предмети меблів. Викладені 3D-букви схожі на схеми меблів і їх можна використовувати на канцтоварах або над фотографічним фоном для ідентифікації бренду.

Шрифт

Red Script Pro typeface

Шрифт Red Script Pro - це унікальний шрифт, натхненний новими технологіями та гаджетами для альтернативних форм спілкування, гармонійно поєднуючи нас зі своїми вільними літерами. Натхненний iPad та розроблений у пензлі, він виражений у неповторному стилі написання. Він містить англійську, грецьку, а також кирилицю та підтримує понад 70 мов.