Дизайн журналу
Дизайн журналу
Картка Повідомлень

Standing Message Card “Post Animal”

Картка Повідомлень Нехай комплект для ремесла з паперу для тварин доставляє ваші важливі повідомлення. Напишіть своє повідомлення в корпусі, потім надішліть разом з іншими частинами всередині конверта. Це весела картка повідомлень, яку одержувач може зібрати разом та показати. У ньому представлено шість різних тварин: качка, свиня, зебра, пінгвін, жирафа та олені. Життя з дизайном: Якісні дизайни здатні змінювати простір і трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір.

Календар

calendar 2013 “Waterwheel”

Календар Водяне колесо - це тривимірний календар, виготовлений із шести весел, зібраних у форму водяного колеса. Обертайте унікальний окремий календар для робочого столу, як водяне колесо кожного місяця. Життя з дизайном: Якісні дизайни здатні змінювати простір і трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні продукти розроблені за принципом "Життя з дизайном".

Календар

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Календар Унікальний та грайливий рекламний календар, розроблений та виготовлений для сайту порталу, goo використовує паперові текстури та надає думки про функціональність. Це видання 2013 року - це організатор календаря та розкладу, зведений у єдине місце з простором для написання річних планів та щоденних розкладів. Щільний якісний папір для календаря та недорогий папір, що підходить для запису приміток для органайзера розкладу, були ретельно підібрані, а створений контраст відповідає частині дизайну календаря. Додаткова функція органайзера графіків заповнення робить його ідеальним як зручний настільний календар.

Календар

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Календар У калейдоскопській моді це календар із графікою, що перекривається, вирізаною різнокольоровими візерунками. Його дизайн із кольоровими візерунками, які можна змінити та персоналізувати, просто змінивши порядок аркушів, зображує творчі чутливості NTT COMWARE. Достатньо простору для письма, а лінійні рядки враховують функціональність, що робить його ідеальним як календар розкладу, який ви хочете використовувати для прикраси вашого особистого простору.

Упаковка Сорочки

EcoPack

Упаковка Сорочки Ця упаковка сорочки виділяє форму звичайної упаковки, не використовуючи жодної пластикової. Використовуючи існуючий потік відходів та процес виготовлення, цей продукт не тільки дуже простий у виробництві, але і дуже простий утилізацією, основний матеріал компостується ні до чого. Продукт можна спершу натиснути, а потім ототожнити з брендингом компанії за допомогою штампування та друку, щоб створити унікальний структурний продукт, який виглядає і відчуває себе дуже різним і цікавим. Естетика та користувальницький інтерфейс дотримувалися такої ж високої поваги, як і стабільність продукту.

Консоль

Qadem Hooks

Консоль Qadem Hooks - це мистецький твір з функцією консолі, натхненною природою. Він складається з різних пофарбованих зелених старих гачків, які використовували разом із Qadem (заднє сідло старого дерев'яного мула) для транспортування пшениці з одного села в інше. зі скляною панеллю зверху.