Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обкладинка Меню

Magnetic menu

Обкладинка Меню Кілька пластикових прозорих фольг, пов’язаних з магнітами, які служать ідеальною кришкою для різних видів друкованого матеріалу. Простий у використанні. Легкий у виготовленні та обслуговуванні. Продукт довготривалий, що економить час, гроші, сировину. Безпечний для довкілля. Легко пристосовується для різних цілей. Ідеально використовувати в ресторанах як прикриття для меню. Коли офіціант приносить вам лише одну сторінку з фруктовими коктейлями, і лише одну сторінку з тортами для вашого друга, наприклад, це майже як персоналізовані меню, зроблені саме для вас.

Назва проекту : Magnetic menu, Ім'я дизайнерів : Dragan Jankovic, Прізвище клієнта : .

Magnetic menu Обкладинка Меню

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.