Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ідентичність Бренду

SioZEN

Ідентичність Бренду Siozen представляє нову революційну систему гігієни високого рівня, яка унікально перетворює ваші космічні поверхні, руки та повітря у потужну систему захисту від мікробних / токсичних забруднень. Сучасні методи будівництва сьогодні чудово допомагають нам забезпечити кращу енергоефективність та комфорт, але це ціна. Жорсткіші будівлі без проектів сприяють накопиченню незліченних забруднюючих речовин. Навіть якщо вентиляційна система будівлі належним чином спроектована та доглянута, забруднення в приміщенні залишається серйозною проблемою. Потрібні нові підходи.

Упаковка

The Fruits Toilet Paper

Упаковка Багато компаній і магазинів по всій Японії дарують покупцям рулон туалетного паперу як новинку, щоб показати свою вдячність. Фруктовий туалетний папір створений для того, щоб здивувати клієнтів своїм милим стилем, ідеальним для таких випадків. Є 4 дизайни на вибір: ківі, полуниця, кавун та апельсин. З часу оголошення дизайну та випуску продукту він був представлений у понад 50 ЗМІ, включаючи телевізійні станції, журнали та веб-сайти, у 23 містах у 19 країнах.

Скелелазіння

Wisdom Path

Скелелазіння Нефункціонуюча водонапірна башта вирішила керівництво майстерні реконструювати, щоб стати скелелазінням. Будучи найвищою точкою навколо нього добре видно поза Майстерні. З нього відкривається мальовничий вид на озеро Сенеж, територію майстерні та сосновий ліс навколо. Після закінчення навчання студенти беруть участь в урочистому підйомі на саму верхівку вежі, яка є спостережною точкою. Спіральний рух навколо вежі є символом процесу набуття досвіду. І найвища точка - символ життєвого досвіду, який з часом перетворюється на камінь мудрості.

Упаковка Тортів З Шахової Палички

K & Q

Упаковка Тортів З Шахової Палички Це дизайн упаковки для хлібобулочних виробів (палички тортів, фінансистів). При співвідношенні довжини до ширини 8: 1 сторони цих рукавів надзвичайно довгі і вкриті шаблоном. Візерунок продовжується на передній частині, де також розміщене центральне вікно, через яке видно вміст гільзи. Коли всі вісім рукавів, що містяться в цьому подарунковому наборі, вирівняні, виявляється красивий картатий візерунок шахової дошки. K & amp; Q робить ваш особливий привід настільки ж елегантним, як час чаю короля і королеви.

Упаковка Вафельних Тортів

Miyabi Monaka

Упаковка Вафельних Тортів Це дизайн упаковки для вафельних тортів, наповнених варенням з квасолі. Пакети розроблені з мотивами татамі, щоб викликати японську кімнату. Вони також придумали дизайн упаковки в стилі рукавів на додаток до пакетів. Це дозволило (1) показати традиційний камін, унікальну особливість чайної кімнати та (2) створити чайні кімнати у 2-матових, 3-матних, 4,5-матних, 18-матових та різних інших розмірах. Спинки упаковок прикрашені дизайном, відмінним від мотивами татамі, тому їх можна продати окремо.

Фотомистецтво

Forgotten Paris

Фотомистецтво Забутий Париж - це чорно-білі фотографії старих підпільниць французької столиці. Цей дизайн є репертуаром місць, які мало хто знає, оскільки вони незаконні та важкодоступні. Матьє Був'є вже десять років досліджує ці небезпечні місця, щоб відкрити це забуте минуле.