Дизайн журналу
Дизайн журналу
Горілка

Kasatka

Горілка "КАСАТКА" була розроблена як преміальна горілка. Дизайн мінімалістичний, як у формі пляшки, так і в кольорах. Проста циліндрична пляшка та обмежений діапазон кольорів (білий, відтінки сірого, чорного) підкреслюють кристалічну чистоту виробу, а також витонченість та стиль мінімалістичного графічного підходу.

Назва проекту : Kasatka, Ім'я дизайнерів : Anastasia Smyslova, Прізвище клієнта : Anastasia Smyslova.

Kasatka Горілка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.