Дизайн журналу
Дизайн журналу
Велика Квартира

Attractive Arc

Велика Квартира Цей корпус являє собою набір великої квартири з плоскою поверхнею на останньому поверсі. Площа будівництва - 260 кв. Група клієнтів, розташована забудовником, повинна бути сім'ями з більшою кількістю населення. Але власником цієї справи є сім'я з трьох людей. Тож тонко відсортовані функції вихідної структури виглядають тривіально і тісно. Відповідно до цього, ми внесли порівняно великі зміни до плану планування всього простору. Порушивши звичайний режим сімейного планування. Більшість функціональних зон були розмиті, за винятком спалень, ванних кімнат тощо. Тим часом як житло належить до власності

Назва проекту : Attractive Arc, Ім'я дизайнерів : Sheng Tao, Прізвище клієнта : DEESEN.

Attractive Arc Велика Квартира

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.