Дизайн журналу
Дизайн журналу
Велика Квартира

Attractive Arc

Велика Квартира Цей корпус являє собою набір великої квартири з плоскою поверхнею на останньому поверсі. Площа будівництва - 260 кв. Група клієнтів, розташована забудовником, повинна бути сім'ями з більшою кількістю населення. Але власником цієї справи є сім'я з трьох людей. Тож тонко відсортовані функції вихідної структури виглядають тривіально і тісно. Відповідно до цього, ми внесли порівняно великі зміни до плану планування всього простору. Порушивши звичайний режим сімейного планування. Більшість функціональних зон були розмиті, за винятком спалень, ванних кімнат тощо. Тим часом як житло належить до власності

Назва проекту : Attractive Arc, Ім'я дизайнерів : Sheng Tao, Прізвище клієнта : DEESEN.

Attractive Arc Велика Квартира

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.