Дизайн журналу
Дизайн журналу
Велика Квартира

Attractive Arc

Велика Квартира Цей корпус являє собою набір великої квартири з плоскою поверхнею на останньому поверсі. Площа будівництва - 260 кв. Група клієнтів, розташована забудовником, повинна бути сім'ями з більшою кількістю населення. Але власником цієї справи є сім'я з трьох людей. Тож тонко відсортовані функції вихідної структури виглядають тривіально і тісно. Відповідно до цього, ми внесли порівняно великі зміни до плану планування всього простору. Порушивши звичайний режим сімейного планування. Більшість функціональних зон були розмиті, за винятком спалень, ванних кімнат тощо. Тим часом як житло належить до власності

Назва проекту : Attractive Arc, Ім'я дизайнерів : Sheng Tao, Прізвище клієнта : DEESEN.

Attractive Arc Велика Квартира

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.