Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ідентичність Бренду

BlackDrop

Ідентичність Бренду Це персональний проект брендової стратегії та ідентичності. BlackDrop - мережа магазинів та брендів, що продають та розповсюджують каву. BlackDrop - це персональний проект, розроблений спочатку для того, щоб задати тон та креативний напрямок особистого позаштатного творчого бізнесу. Цей фірмовий стиль створений з метою позиціонування Aleks як надійного консультанта з бренда у спільноті стартапів. BlackDrop розшифровується як гладкий, сучасний, прозорий стартап-бренд, який має на меті стати позачасовим, впізнаваним, лідером у галузі.

Фотографічна Серія

U15

Фотографічна Серія Проект художників використовує особливості будівлі U15 для створення асоціації з природними елементами, присутніми в колективній уяві. Користуючись будівельною будовою та її частинами, її кольорами та формами, вони намагаються викликати більш конкретні місця, такі як Китайський кам'яний ліс, Американська башта диявола, як загальні природні ікони, як водоспади, річки та скелясті схили. Для надання різної інтерпретації у кожній картині художники досліджують будівлю за допомогою мінімалістичного підходу, використовуючи різні ракурси та перспективи.

Годинник

Argo

Годинник Argo by Gravithin - це годинник, дизайн якого надихає секстант. На ній є гравірований подвійний циферблат, доступний у двох відтінках, глибокому синьому та чорноморському, на честь міфічних пригод корабля Арго. Його серце б'ється завдяки швейцарському кварцовому руху Ronda 705, а сапфірове скло та міцна матована сталь 316 л забезпечують ще більший опір. Він також є водостійким 5ATM. Годинник випускається у трьох різних кольорах корпусу (золотому, сріблястому та чорному), двох відтінках циферблату (Deep Blue та Black Sea) та шести моделях ременів, у двох різних матеріалах.

Дизайн Інтер’Єру

Eataly

Дизайн Інтер’Єру Eataly Toronto пристосований до нюансів нашого зростаючого міста і призначений для посилення та розширення соціальних обмінів за допомогою універсального каталізатора чудової італійської їжі. Тільки підходить, що традиційний та витривалий "пассаджата" - це натхнення для дизайну Еаталі Торонто. Цей позачасовий ритуал бачить, що італійці щовечора виходять на головну вулицю та площу, прогулюються та спілкуються та періодично зупиняються в барах та магазинах по дорозі. Ця серія досвіду вимагає нового, інтимного масштабу вулиць у Блурі та Бей.

Соковита Виділена Коробка Для Вирощування

Bloom

Соковита Виділена Коробка Для Вирощування Bloom - це соковита спеціальна коробка для вирощування, яка виступає як стильна меблі для дому. Він забезпечує ідеальні умови вирощування сукулентів. Основна мета продукту - заповнити бажання та виховання тих, хто живе в міських районах з менш зеленим доступом до навколишнього середовища. Міське життя постає з багатьма проблемами в повсякденному житті. Це змушує людей ігнорувати їх природу. Bloom має на меті бути мостом між споживачами та їх природними бажаннями. Товар не є автоматизованим, він спрямований на допомогу споживачеві. Підтримка додатків дозволить користувачам діяти зі своїми рослинами, що дозволить їм виховувати.

Каплиця

Coast Whale

Каплиця Біонічна форма кита стала мовою цієї каплиці. Кит сидів на узбережжі Ісландії. Людина може потрапити у своє тіло через низький рибний хвощ і випробувати перспективу кита, дивлячись на океан, де людині простіше задуматися про нехтування екологічною деградацією. Опорна конструкція падає на пляж для забезпечення мінімальної шкоди навколишньому природному середовищу. Природні та екологічні матеріали роблять цей проект туристичним напрямком, який вимагає охорони навколишнього середовища.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.