Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин Окулярів

FVB

Магазин Окулярів Магазин окулярів намагається створити унікальний простір. завдяки використанню розширеної сітки з різними розмірами отворів за допомогою рекомбінації та нанесення шарів та нанесення їх від архітектурної стіни до внутрішньої стелі показана характеристика увігнутої лінзи - різні ефекти зазору та розпливчастість. За допомогою застосування увігнутих лінз із різноманітністю кутів, кручені та нахилені ефекти зображень представлені на конструкції стелі та шафі дисплея. Властивість опуклої лінзи, яка за бажанням змінює розміри предметів, виражається на виставковій стіні.

Вілла

Shang Hai

Вілла Вілла надихнула фільму «Великий Гетсбі», адже власник чоловіка також є у фінансовій галузі, а господині подобається старий шанхайський стиль арт-деко 1930-х років. Після того, як Дизайнери вивчили фасад будівлі, вони зрозуміли, що він також має стиль арт-деко. Вони створили унікальний простір, який відповідає вподобаному власнику стилю арт-деко 1930-х років і відповідає сучасним стилям життя. Щоб зберегти узгодженість простору, вони обрали кілька французьких меблів, світильників та аксесуарів, розроблених у 1930-х роках.

Вілла

One Jiyang Lake

Вілла Це приватна вілла, розташована на півдні Китаю, де дизайнери застосовують теорію дзен-буддизму на практиці для здійснення дизайну. Відмовившись від непотрібного та використання природних, інтуїтивно зрозумілих матеріалів та стислих методів дизайну, дизайнери створили простий, тихий та комфортний сучасний східний життєвий простір. Комфортний сучасний східний житловий простір використовує таку ж просту мову дизайну, як і високоякісні італійські сучасні меблі для внутрішнього простору.

Лікувальна Клініка Краси

Chun Shi

Лікувальна Клініка Краси Концепція дизайну, що стоїть за цим проектом, - це "клініка на відміну від клініки", її надихнули деякі невеликі, але красиві художні галереї, і дизайнери сподіваються, що ця медична клініка має темперамент галереї. Таким чином гості можуть відчути вишукану красу та невимушену атмосферу, а не напружене клінічне середовище. Вони додали балдахін на вході та край безкінечного басейну. Басейн візуально з'єднується з озером і відображає архітектуру та денне світло, приваблюючи гостей.

Кулон

Taq Kasra

Кулон Taq Kasra, що означає арка Kasra, - пам'ятка Сасаніського королівства, яке зараз знаходиться в Іраку. Цей кулон, натхненний геометрією Taq kasra та величчю колишніх суверенітетів, що був у їх структурі та суб'єктивізмі, був використаний у цьому архітектурному методі для створення цього етосу. Найважливіший атрибут - це сучасний дизайн, який зробив його частиною з чітким видом, так що вид збоку виглядає як тунель і вносить суб'єктивізм і форму лобового виду, який він зробив арочним простором.

Журнальний Столик

Planck

Журнальний Столик Стіл виготовлений з різних шматків фанери, які склеюються під тиском. Поверхні обсипають шпаками і обробляють матовим і дуже міцним лаком. Є два рівні - оскільки внутрішня частина стола порожниста, що дуже зручно для розміщення журналів або пледів. Під столом є вбудовані колеса кулі. Тож зазор між підлогою та столом дуже малий, але в той же час його легко перемістити. Спосіб використання фанери (вертикальний) робить її дуже міцною.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.