Дизайн журналу
Дизайн журналу
Внутрішній Будинок

Seamless Blank

Внутрішній Будинок Це будинок для представлення неповторного способу життя господині, яка є будинком графічного дизайнера та підприємця. Дизайнер представляє природні матеріали, щоб проілюструвати вподобання господині та зберегти порожні ділянки, щоб заповнити речі члена сім’ї. Кухня - це центр будинку, спеціально розроблений об'ємний вид для господині та переконайтесь, що батьки можуть бачити де завгодно. Будинок оснащений білим гранітним безшовним покриттям, італійським живописним мінералом, прозорим склом та білим порошковим покриттям, щоб розкрити елегантні деталі матеріалів.

Назва проекту : Seamless Blank, Ім'я дизайнерів : Jianhe Wu, Прізвище клієнта : TYarchistudio.

Seamless Blank Внутрішній Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.