Дизайн журналу
Дизайн журналу
Внутрішній Будинок

Warm loft

Внутрішній Будинок Будинок в індустріальному стилі з теплими матеріалами. Цей дім готує кілька функцій для клієнтів для просування життєвих якостей. Дизайнер намагався підключити труби до кожного простору та комбінувати труби з дерева, сталі та ЛОР, щоб проілюструвати історію життя клієнтів. Не той самий звичайний індустріальний стиль, цей будинок вводить лише кілька кольорів і готує багато місць для зберігання.

Назва проекту : Warm loft, Ім'я дизайнерів : Jianhe Wu, Прізвище клієнта : TYarchistudio.

Warm loft Внутрішній Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.