Дизайн журналу
Дизайн журналу
Гіперкар

Shayton Equilibrium

Гіперкар Рівновага Шейтона являє собою чистий гедонізм, збочення на чотирьох колесах, абстрактне поняття для більшості людей та реалізацію мрій щасливчикам. Це являє собою найвищу насолоду, нове сприйняття попадання з однієї точки в іншу, де мета не так важлива, як досвід. Шейтон налаштований розкрити межі матеріальних можливостей, протестувати нові альтернативні зелені рушії та матеріали, які могли б підвищити продуктивність при збереженні родоводу гіперкар. Наступним етапом є пошук інвестора та перетворення Шайтона в рівновагу.

Назва проекту : Shayton Equilibrium, Ім'я дизайнерів : Andrej Stanta, Прізвище клієнта : Shayton Automotive.

Shayton Equilibrium Гіперкар

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.