Дизайн журналу
Дизайн журналу
Гіперкар

Shayton Equilibrium

Гіперкар Рівновага Шейтона являє собою чистий гедонізм, збочення на чотирьох колесах, абстрактне поняття для більшості людей та реалізацію мрій щасливчикам. Це являє собою найвищу насолоду, нове сприйняття попадання з однієї точки в іншу, де мета не так важлива, як досвід. Шейтон налаштований розкрити межі матеріальних можливостей, протестувати нові альтернативні зелені рушії та матеріали, які могли б підвищити продуктивність при збереженні родоводу гіперкар. Наступним етапом є пошук інвестора та перетворення Шайтона в рівновагу.

Назва проекту : Shayton Equilibrium, Ім'я дизайнерів : Andrej Stanta, Прізвище клієнта : Shayton Automotive.

Shayton Equilibrium Гіперкар

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.