Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кулон

Taq Kasra

Кулон Taq Kasra, що означає арка Kasra, - пам'ятка Сасаніського королівства, яке зараз знаходиться в Іраку. Цей кулон, натхненний геометрією Taq kasra та величчю колишніх суверенітетів, що був у їх структурі та суб'єктивізмі, був використаний у цьому архітектурному методі для створення цього етосу. Найважливіший атрибут - це сучасний дизайн, який зробив його частиною з чітким видом, так що вид збоку виглядає як тунель і вносить суб'єктивізм і форму лобового виду, який він зробив арочним простором.

Колекція Жіночого Одягу

Utopia

Колекція Жіночого Одягу У цій колекції Yina Hwang в основному надихалася формами, симетричними та асиметричними з відтінком підпільної музичної культури. Вона підготувала цю колекцію на основі свого ключового моменту самозаймання, щоб створити колекцію функціональних, але абстрактних одягу та аксесуарів, які втілюють історію її досвіду. Кожен принт і тканина в проекті оригінальні, і вона в основному використовувала шкіру PU, Satin, Power Mash та Spandex для основи тканин.

Набір Намиста Та Сережок

Ocean Waves

Набір Намиста Та Сережок Кольє з океанічних хвиль - прекрасний предмет сучасних прикрас. Основним натхненням дизайну є океан. Саме просторість, життєздатність та чистота - це ключові елементи, що проектуються у намисто. Дизайнер використав гарний баланс синього та білого, щоб представити бачення бризок хвиль океану. Він виготовлений вручну з білого золота 18К і обшитий діамантами та синім сапфіром. Кольє досить велике, але делікатне. Він розроблений так, щоб відповідати всім формам нарядів, але більше підходить для парного декольте, щоб він не перекривався.

Друкований Текстиль

The Withering Flower

Друкований Текстиль В’януча квітка - це святкування сили зображення квітки. Квітка - популярний предмет, написаний як уособлення в китайській літературі. На відміну від популярності квітучої квітки, образи квітки, що занепадає, часто асоціюються із суровістю та табу. Збірка розглядає те, що формує сприйняття спільнотою щодо того, що є піднесеним і негідним. Текстильна техніка, розроблена в тюлевих сукнях довжиною від 100 см до 200 см, шовкографією, на тканинах з напівпрозорої сітки, текстильна техніка дозволяє відбиткам залишатися непрозорими та еластичними на сітці, створюючи вигляд відбитків на повітрі.

Перстень

Arch

Перстень Дизайнер отримує натхнення від форми аркових конструкцій та веселки. Два мотиви - форма арки та форма краплі, поєднуються для створення єдиної 3-мірної форми. Поєднуючи мінімальні лінії та форми та використовуючи прості та загальні мотиви, у результаті виходить просте та елегантне кільце, яке робиться сміливим та грайливим, забезпечуючи простір для енергії та ритму. Під різними кутами форма кільця змінюється - форма краплі розглядається з переднього кута, форма арки - з боку кута, а хрест - з верхнього кута. Це забезпечує стимуляцію для власника.

Перстень

Touch

Перстень Простим жестом дія дотику передає багаті емоції. Через сенсорне кільце дизайнер прагне передати це тепле і безформне відчуття холодним і твердим металом. 2 криві з'єднані, щоб утворити кільце, яке передбачає, що 2 людини тримаються за руки. Кільце змінює свій аспект, коли його положення повертається на палець і розглядається з різних кутів. Коли з'єднані деталі розташовуються між пальцями, кільце з’являється або жовтим, або білим. Якщо з'єднані деталі розташовані на пальці, ви можете насолоджуватися як жовтим, так і білим кольором разом.