Дизайн журналу
Дизайн журналу
Аналоговий Годинник

Kaari

Аналоговий Годинник Ця конструкція заснована на стандартному 24-годинному аналоговому механізмі (півшвидкісна годинна рука). Ця конструкція забезпечена двома висічками у формі дуги. Через них видно години повороту і хвилини рук. Годинна рука (диск) розділена на два сегменти різних кольорів, які, обертаючись, позначають час AM або PM залежно від кольору, який починає бути видимим. Хвилинна рука видно через більшу радіус дуги і визначає, який хвилинний проміжок відповідає набору за 30-30 хвилин (розташований на внутрішньому радіусі дуги) та 30-60 хвилин (розташований на зовнішньому радіусі).

Назва проекту : Kaari, Ім'я дизайнерів : Azahara Morales Vera, Прізвище клієнта : Azahara Morales Vera.

Kaari Аналоговий Годинник

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.