Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ювелірні Вироби

Angels OR Demons

Ювелірні Вироби Ми спостерігаємо постійну битву між добром і злом, темрявою і світлом, день і ніч, хаос і порядок, війну і мир, героя і лиходія щодня. Незалежно від нашої релігії чи національності, нам розповіли історію наших постійних супутників: ангел, що сидить на правому плечі, і демон зліва, ангел переконує нас робити добро і фіксує наші добрі справи. Він диявол переконує нас робити погано і веде облік наших поганих вчинків. Ангел - метафора нашого "суперрего", а диявол означає "Ід" і постійну битву між совістю і несвідомим.

Ювелірні Вироби

Poseidon

Ювелірні Вироби Ювелірна прикраса, яку я дизайн, виражає мої почуття. Він представляє мене як художника, дизайнера, а також як особистість. Спусковий механізм створення Посейдона був встановлений у найтемніші години мого життя, коли я почував себе переляканим, вразливим та потребував захисту. Перш за все, я створив цю колекцію для використання в самозахисті. Незважаючи на те, що це поняття зникло протягом усього проекту, воно все ще існує. Посейдон (бог моря і «Земляний шейкер», землетрусів у грецькій міфології) - моя перша офіційна колекція і спрямована на сильних жінок, що мали на меті дати відчувати власність відчуття сили та впевненості.

Ювелірні Вироби

odyssey

Ювелірні Вироби Основна ідея одісеї мономером передбачає покриття об’ємних, геометричних фігур з малюнком шкіри. З цього випливає взаємодію ясності та спотворення, прозорості та прихованості. Всі геометричні фігури та візерунки можна комбінувати за бажанням, змінювати та доповнювати доповненнями. Ця захоплююча, проста ідея дозволяє створити майже невичерпний діапазон конструкцій, ідеально співзвучних можливостям, пропонованим швидким прототипуванням (3D-друк), оскільки кожен клієнт може виготовити повністю індивідуальний та унікальний товар (відвідайте: www.monomer. eu-магазин).

Тактильна Тканина

Textile Braille

Тактильна Тканина Промислова універсальна жакардова текстильна думка як перекладач для незрячих людей. Цю тканину можуть читати люди з хорошим зором, і вона призначена для того, щоб допомогти сліпим людям, які починають втрачати зір або мають проблеми із зором; для того, щоб вивчити систему брайля з дружньою та звичайною матеріалом: тканиною. Він містить алфавіт, цифри та розділові знаки. Не додано кольорів. Це продукт у сірій гамі, як принцип несприйняття світла. Це проект із соціальним значенням і виходить за рамки комерційного текстилю.

Окуляри

Mykita Mylon, Basky

Окуляри Колекція MYKITA MYLON виготовлена з легкого поліамідного матеріалу, що відрізняється чудовою індивідуальною регульованістю. Цей спеціальний матеріал створюється пошарово завдяки техніці Selective Laser Sintering (SLS). Переосмислюючи традиційну форму окулярів для окулярів панто, кругла та овальна форма, яка була модною у 1930-х роках, модель BASKY додає цій колекції окулярів нове обличчя, яке спочатку було розроблено для використання у спорті.

Годинник

Ring Watch

Годинник Кільцевий годинник являє собою максимальне спрощення традиційного наручного годинника шляхом його усунення чисел та рук на користь двох кілець. Цей мінімалістичний дизайн забезпечує як чистий, так і простий вигляд, який ідеально поєднується з привабливою естетикою годинника. Корона для підпису все ще забезпечує ефективний засіб для зміни години, тоді як його прихований екран електронної фарби демонструє яскраві кольорові смуги з винятковою чіткістю, зрештою, підтримуючи аналоговий аспект, забезпечуючи також триваліший термін служби акумулятора.