Дизайн журналу
Дизайн журналу
Складані Окуляри

Blooming

Складані Окуляри Дизайн окулярів Sonja був натхненний квітучими квітами та ранніми оправами для окулярів. Поєднуючи органічні форми природи та функціональні елементи окулярів окулярів, дизайнер розробив конвертований предмет, яким легко можна керувати, надаючи декілька різних поглядів. Виріб також був розроблений з практичною можливістю складання, займаючи якомога менше місця в сумці. Лінзи виготовляються з оргскла з лазерного вирізу з квітковими відбитками Орхідеї, а рамки виготовляються вручну, використовуючи латунь із золотим покриттям 18 к.

Назва проекту : Blooming, Ім'я дизайнерів : Sonja Iglic, Прізвище клієнта : Sonja Iglic.

Blooming Складані Окуляри

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.