Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кольєр

Eves Weapon

Кольєр Зброя Єви виготовлена з 750 каратних троянд і білого золота. Він містить 110 алмазів (20.2ct) і складається з 62 сегментів. Усі вони мають два абсолютно різних вигляду: З виду збоку сегменти мають яблучну форму, зверху видно V-подібні лінії. Кожен сегмент розділений набік, щоб створити ефект пружинного навантаження, утримуючи алмази - алмази утримуються тільки натягом. Це вигідно підкреслює яскравість, блиск і максимально видиме сяйво алмазу. Це дозволяє отримати надзвичайно легкий і чіткий дизайн, незважаючи на розмір намиста.

Назва проекту : Eves Weapon, Ім'я дизайнерів : Britta Schwalm, Прізвище клієнта : Brittas Schmiede.

Eves Weapon Кольєр

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.