Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ювелірних Виробів

Ataraxia

Колекція Ювелірних Виробів Поєднуючись з модою та передовими технологіями, проект має на меті створити ювелірні вироби, які зможуть перетворити старі готичні елементи в новий стиль, обговорюючи потенціал традиційного в сучасному контексті. Завдяки інтересу до того, як готичні вібрації впливають на аудиторію, проект намагається спровокувати унікальний індивідуальний досвід завдяки грайливій взаємодії, досліджуючи взаємозв’язок між дизайном та носієм. Синтетичні дорогоцінні камені, як матеріал, що знижує екологічний відбиток, були розрізані на незвичайно плоскі поверхні, щоб кинути свої кольори на шкіру для посилення взаємодії.

Назва проекту : Ataraxia, Ім'я дизайнерів : Yilan Liu, Прізвище клієнта : Yilan Jewelry.

Ataraxia Колекція Ювелірних Виробів

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.