Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кулон

Eternal Union

Кулон Вічний союз Ольги Яцкаер, професіонального історика, який вирішив продовжити нову кар’єру ювелірного дизайнера, виглядає простим, але повноцінним. Дехто знайде в ньому штрих кельтських прикрас або навіть вузол Геракла. Штука представляє одну нескінченну форму, схожу на дві взаємопов’язані форми. Цей ефект створюється через сітчасті лінії, вигравірувані на деталі. Іншими словами - двоє пов'язані між собою як одне, а одне - це об'єднання двох.

Назва проекту : Eternal Union, Ім'я дизайнерів : Olga Yatskaer, Прізвище клієнта : Olga Yatskaer.

Eternal Union Кулон

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.