Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Boko and Deko

Житловий Будинок Це будинок, який дозволяє мешканцям шукати власне місцеперебування, яке відповідає їх емоціям, а не встановлювати місцезнаходження в звичайних будинках, які заздалегідь визначені меблями. Підлоги різної висоти встановлені у довгих тунелеподібних просторах на півночі та півдні та з'єднані декількома способами, реалізували багатий внутрішній простір. Як результат, це призведе до різних атмосферних змін. Цей інноваційний дизайн заслуговує на високу оцінку, поважаючи, що вони переглядають затишок вдома, одночасно представляючи нові проблеми звичайному життю.

Ресторан Бістро

Gatto Bianco

Ресторан Бістро Грайливий поєднання ретро-сюжетів у цьому вуличному бістро, що включає різноманітну обстановку знакових стилів: старовинні віндсерські кохані сидіння, датські ретро-крісла, французькі промислові крісла та шкіряні барні бари Loft. Будівля складається з потертих шикарних цегляних колон поруч із віконними картинками, що надають сільські вібрації в сонячному оточенні та підвіси під гофрованою металевою стелею підтримують освітлення атмосфери. Металеве мистецтво кошеня, що крокує на черепах і біжить, щоб сховатися під деревом, привертає увагу, перегукуючись з барвистим дерев’яним текстурованим фоном, яскравим і оживленим.

Історичний Ремонт Будівлі

BrickYard33

Історичний Ремонт Будівлі У Тайвані, хоча є кілька таких випадків реконструкції історичних будівель, але це має історичне значення, це раніше закрите місце, зараз воно відкривається перед усіма. Ви можете пообідати тут, можете погуляти тут, виступити тут, насолодитися тут краєвидами, тут послухати музику, зробити лекції, весілля та навіть щойно закінчену презентацію автомобілів BMW та AUDI, з великою кількістю функцій. Тут ви можете знайти спогади людей похилого віку, а також молодого покоління для створення спогадів.

Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку

Urban Twilight

Дизайн Інтер'єру Житлового Будинку Простір наповнений дизайнерським багатством, що стосується матеріалів та деталей, застосованих у проекті. План цієї квартири - тонка форма Z, яка характеризує простір, але також є проблемою для створення широкого та щедрого просторового почуття для орендарів. Дизайнер не передбачив стін, щоб зменшити безперервність відкритого простору. Цією операцією інтер'єр отримує природне сонячне світло, яке освітлює приміщення для створення атмосфери та робить простір комфортним та широким. Майстерність також деталізує простір дрібними штрихами. Металеві та натурні матеріали формують композицію дизайну.

Кінний Павільйон

Oat Wreath

Кінний Павільйон Кінний павільйон - частина новоствореного кінного центру. Об'єкт розташований на культурній спадщині та охороняється культурною територією історичного ансамблю виставки. Основна архітектурна концепція - виключення масивних капітальних стін на користь прозорих дерев’яних елементів мережива. Основним мотивом орнаменту фасаду є стилізований ритмічний візерунок у вигляді пшеничних колосків або вівса. Тонкі металеві колони майже непомітно підтримують світлові промені склеєного дерев’яного даху, який піднімався вгору, із завершенням у вигляді стилізованого силуету голови коня.

Приватний Будинок

The Cube

Приватний Будинок Створення якісного життєвого досвіду та переосмислення іміджу житлового будинку в Кувейте, зберігаючи кліматичні вимоги та потреби приватного життя, продиктовані арабською культурою, були головними проблемами, з якими стикається дизайнер. Будинок Куб - чотириповерхова конструкція з бетонної / сталевої конструкції, заснована на складанні та відніманні всередині куба, створюючи динамічний досвід між внутрішнім та зовнішнім простором, щоб насолоджуватися природним світлом та краєвидом протягом усього року.