Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офіс

Blossom

Офіс Хоча це офісні приміщення, він використовує сміливе поєднання різних матеріалів, а зелена структура посадки дає відчуття перспективи протягом дня. Дизайнер надає лише простір, а життєздатність простору все ще залежить від власника, використовуючи силу природи та неповторний стиль дизайнера! Офіс вже не є єдиною функцією, дизайн більш різноманітний, і він буде використовуватися у великому та відкритому просторі для створення різних можливостей між людьми та оточенням.

Офіс

Dunyue

Офіс Під час бесіди дизайнери дозволяють проектувати не лише просторовий поділ інтер'єру, але і зв'язок міста / простору / людей разом, щоб навколишнє середовище та простір не конфліктували в місті, а денний час - це прихований фасад на вулиці, ніч. Тоді він стає скляним світловим ящиком у місті.

Їдальня

Elizabeth's Tree House

Їдальня Демонструючи роль архітектури в лікувальному процесі, будинок дерева Єлизавети - це новий павільйон їдальні для терапевтичного табору в Кілдаре. Обслуговуючи дітей, які одужують від серйозних захворювань, простір утворює деревний оазис посеред дубового лісу. Динамічна, але функціональна система діагностування деревини включає виразний дах, обширне скління та барвисту обшивку з модрини, створюючи внутрішній обідній простір, який формує діалог з навколишнім озером та лісом. Глибокий зв’язок з природою на всіх рівнях сприяє комфорту, розслабленню, оздоровленню та чарівності користувачів.

Мульти Комерційний Простір

La Moitie

Мульти Комерційний Простір Назва проекту La Moitie походить від французького перекладу половини, і дизайн влучно відображає це балансом, що був досягнутий між протилежними елементами: квадрат і коло, світло і темно. Враховуючи обмежений простір, команда прагнула встановити як зв’язок, так і поділ між двома окремими роздрібними зонами шляхом застосування двох протилежних кольорів. Хоча межа між рожевим і чорним просторами чітка, але також розмита в різних точках зору. Спіральна сходи, наполовину рожева і наполовину чорна, розміщена в центрі магазину і забезпечує.

Лікувальний Центр Краси

LaPuro

Лікувальний Центр Краси Дизайн - це більш ніж хороша естетика. Це спосіб використання простору. Медичний центр інтегрує форму і функціонує як єдине ціле. Розуміння запитів користувачів та переживання їм тонких дотиків у навколишньому середовищі, що відчуває полегшення та справжню турботу. Дизайн та нова технологічна система пропонують рішення для користувача та прості в управлінні. Враховуючи стан здоров'я, здоров'я та здоров'я, центр прийняв екологічно стійкі матеріали та контролює процес будівництва. Всі елементи вбудовані в дизайн, який справді підходить для користувачів.

Дизайн Архітектури Будинку

Bienville

Дизайн Архітектури Будинку Логістика цієї робочої родини вимагала, щоб вони тривалий час перебували в приміщенні, що крім роботи та школи стало руйнівним для їхнього самопочуття. Вони почали замислюватися, як і багато сімей, про те, чи потрібно переїзд до передмістя, обмінюючись близькістю до міських зручностей на більший задній двір, щоб збільшити доступ на вулицю. Замість того, щоб віддалятися далеко, вони вирішили побудувати новий будинок, який би переглянув обмеження побутового побуту на невеликій міській ділянці. Організаційним принципом проекту було створення максимально можливого доступу на вулицю з комунальних територій.