Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торговий Офіс

Chongqing Mountain and City Sales Office

Торговий Офіс "Гора" є основною темою цього офісу з продажу, який надихається географічним фоном Чунціна. Візерунок сірого мармуру на підлозі формується в трикутній формі; і є багато непарних і гострих кутів і кутів на характерних стінах та прилавках неправильної форми, щоб продемонструвати поняття «гора». Крім того, сходи, що з'єднують підлоги, призначені для проходу через печеру. Тим часом світлодіодні світильники вішають на стелю, імітуючи дощову сцену в долині і представляючи природне відчуття, щоб пом’якшити все враження.

Коктейльний Бар

Gamsei

Коктейльний Бар Коли Гамсей відкрився в 2013 році, гіперлокалізм був введений у сферу практики, яка до цього часу була в основному обмежена простою їжею. У Gamsei інгредієнти для коктейлів або дико підгодовують, або вирощують місцеві артезіанські фермери. Інтер'єр бару - це явне продовження цієї філософії. Так само, як і коктейлі, Буеро Вагнер закуповував усі матеріали на місцевому рівні та працював у тісній співпраці з місцевими виробниками для виготовлення рішень на замовлення. Gamsei - це повністю інтегрована концепція, яка перетворює подію випивання коктейлю у новий досвід.

Концепція Корпоративної Архітектури

ajando Next Level C R M

Концепція Корпоративної Архітектури Концепція ajando Loft: Інформація є будівельним матеріалом нашого Всесвіту. Дуже незвичайне горище було створене в гавані району Мангейм, Німеччина. Повна команда ajando буде жити і працювати там, починаючи з січня 2013 року. Архітектор Пітер Шесек і офіс архітектора loftwerk, розташований у Карлсруе, стоять за концепцією корпоративного архітектури горища. Його надихнули квантова фізика Уїлера, архітектура Йозефа М. Гофмана і, звичайно, інформаційна експертиза аяндо: "Інформація робить світовий кругообіг". Текст вільної журналістки Ілони Коглін

Університетське Кафе

Ground Cafe

Університетське Кафе Нове кафе "Земля" служить не лише для створення соціальної згуртованості між викладачами та студентами інженерної школи, але й заохочує взаємодію між членами інших кафедр та між ними. В нашій дизайні ми задіяли неприкрашений залізобетонний об'єм колишньої семінарської кімнати, розклавши палітру горіхових дощок, перфорованого алюмінію та щілину блакитного каміння над стінами, підлогою та стелею простору.

Внутрішній Простір

Chua chu kang house

Внутрішній Простір Точкою голкорефлексотерапії в цьому будинку було з'єднати закриту зону в абсолютно нову візуальну тишу. Тим самим відновлюється певна історична та сира чарівність, щоб укрити порожнечу будинку. Нове житло завершується сюрпризом інтер’єру в інтер'єрі; суха та мокра кухня Кухня в межах кухні та їдальня в межах кухні. Житловий простір також був перерваний вражаючою арт-атакою, яка незабаром стала електричним електропроводкою особистого житла. Для доповнення загального акценту, шматочки теплого світла потрібні для плям по всіх кольорових стінах.

Ресторан

Osaka

Ресторан Розташований у сусіді Ітаїм Бібі (Сан-Паулу, Бразилія), Осака гордо демонструє свою архітектуру, пропонуючи інтимну та затишну атмосферу в різних її просторах. Зовнішня тераса поруч з вулицею - це вхід у зелений та сучасний двір, зв’язок між інтер’єром, зовнішністю та природою. Приватна та витончена естетика матеріалізувалася із використанням природних елементів, таких як дерево, каміння, залізо та текстиль. Система даху Lamella з тьмяним освітленням та решітками з деревини були ретельно вивчені, щоб завершити гармонізуючий дизайн інтер’єру та створити різні атмосфери.