Дизайн журналу
Дизайн журналу
Агентство Нерухомості

The Ribbon

Агентство Нерухомості Такі як "Танець стрічки", з відкритим просторовим масштабом, загальний простір білий, використовуйте концепцію розміщення меблів, формуйте взаємозв'язок, що з'єднується з простором, найбільш особливим є взаємозв'язок між стіною і шафою, інтегруйте письмовий стіл із стелею та землею, навмисне розбийте секцію за неправильною геометрією, не лише висвітлюйте надмірну кількість дефектів балки, але й демонструєте сучасну актуальну концепцію, демонструючи абстрактну ідею стрічки в кривому стилі через відображення світла.

Назва проекту : The Ribbon, Ім'я дизайнерів : Kris Lin, Прізвище клієнта : JIANG SU ZHI HAO Real Estate Development Company Limited.

The Ribbon Агентство Нерухомості

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.