Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офісна Будівля

FLOW LINE

Офісна Будівля Простір на місці нерівний і кривий через зовнішню стіну будинку. Отже, дизайнер застосовує в цьому випадку концепцію потокових ліній з надією створити відчуття потоку і, нарешті, перетворити на поточні лінії. По-перше, ми знесли зовнішню стіну, що прилягає до коридору загального користування, і застосували три функціональні зони. Ми використовували потокову лінію для циркуляції трьох областей, а лінія потоку - це також вхід назовні. Компанія поділена на п’ять відділів, і ми використовуємо п'ять ліній для їх представлення.

Назва проекту : FLOW LINE, Ім'я дизайнерів : Kris Lin, Прізвище клієнта : .

FLOW LINE Офісна Будівля

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.