Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Tako

Лампа Тако (восьминога по-японськи) - настільна лампа, натхненна іспанською кухнею. Дві основи нагадують дерев’яні тарілки, де подається “pulpo a la gallega”, а його форма та гумка викликають бенто, традиційну японську коробку для обіду. Його деталі зібрані без гвинтів, що полегшує їх складання. Пакування в шматки також зменшує витрати на упаковку та зберігання. Стик гнучких поліпропенових абажурів прихований за гумкою. Дірки, просвердлені на підставі та верхній частині, дозволяють забезпечити необхідний потік повітря, щоб уникнути перегріву.

Радіатор

Piano

Радіатор Натхнення для цього Дизайну прийшло від Love for Music. Три різні нагрівальні елементи в поєднанні, кожен з яких нагадує одну клавішу Piano, створюють композицію, схожу на клавіатуру Piano. Довжина Радіатора може змінюватися в залежності від характеристик та пропозицій Космосу. Концептуальна ідея не вироблена у виробництво.

Свічники

Hermanas

Свічники Ерманас - це сімейство дерев'яних підсвічників. Вони, як п’ять сестер (германів), готові допомогти вам створити затишну атмосферу. Кожен підсвічник має унікальну висоту, так що поєднуючи їх разом, ви зможете імітувати світловий ефект свічок різного розміру, просто використовуючи стандартні світильники. Ці підсвічники виготовлені з перевернутого бука. Вони пофарбовані в різні кольори, що дозволяє створити власну комбінацію, щоб розміститись у вашому улюбленому місці.

Контейнер З Приправами

Ajorí

Контейнер З Приправами Ajorí - це креативне рішення для організації та зберігання різних приправ, спецій та приправ, щоб задовольнити та відповідати різним кулінарним традиціям кожної країни. Його елегантний органічний дизайн робить його скульптурним твором, в результаті чого він стає чудовим орнаментом, який відображається як стартовий розмову навколо столу. Дизайн упаковки надихається шкірою часнику, стає єдиною пропозицією екопакування. Ajorí - це екологічно чистий дизайн для планети, натхненний природою і повністю виготовлений з природних матеріалів.

Багатофункціональний Будівельний Комплект

JIX

Багатофункціональний Будівельний Комплект JIX - це будівельний комплект, створений нью-йоркським візуальним художником та дизайнером продукції Патріком Мартінесом. Він складається з невеликих модульних елементів, спеціально розроблених для того, щоб дозволяти з'єднати стандартні соломинки для пиття, щоб створити широке різноманіття конструкцій. З'єднувачі JIX поставляються в плоских сітках, які легко розриваються, перетинаються та фіксуються на місці. Завдяки JIX ви можете створити все, починаючи від амбітних конструкцій кімнатного розміру до складних скульптур на стільниці, використовуючи роз'єми JIX та соломинки для пиття.

Колекція Ванної

CATINO

Колекція Ванної CATINO народжується з бажання надати форму думці. Ця збірка викликає поезію повсякденного життя за допомогою простих елементів, які переосмислюють існуючі архетипи нашої уяви сучасним чином. Він пропонує повернутись до оточення тепла та солідності завдяки використанню природних лісів, оброблених із твердих та зібраних для того, щоб залишатися вічними.