Дизайн журналу
Дизайн журналу
Умивальник

Vortex

Умивальник Мета дизайну вихору - знайти нову форму для впливу потоку води в умивальниках, щоб підвищити їх ефективність, сприяти їхньому користувальницькому досвіду та покращувати естетичні та семіотичні якості. Результат - метафора, що походить від ідеалізованої вихрової форми, що означає стік та потік води, що візуально позначає весь об’єкт як функціонуючий умивальник. Ця форма, поєднана з краном, спрямовує воду по спіральній доріжці, що дозволяє однаковій кількості води покривати більше ґрунту, що призводить до зменшення споживання води для очищення.

Ковзани По М'якому І Твердому Снігу

Snowskate

Ковзани По М'якому І Твердому Снігу Оригінальний Скейт-Скейт представлений тут у абсолютно новому та функціональному дизайні - з червоного дерева з червоного дерева та з бігунів з нержавіючої сталі. Однією з переваг є те, що можна використовувати традиційні шкіряні черевики на підборах, і як таких немає попиту на спеціальні черевики. Запорукою роботи ковзана є легка техніка зв’язування, оскільки дизайн та конструкція оптимізовані за допомогою гарного поєднання ширини та висоти ковзана. Ще одним вирішальним фактором є ширина бігунів, що оптимізує керування ковзанами на твердому чи твердому снігу. Бігуни виконані з нержавіючої сталі та оснащені гвинтовими гвинтами.

Структура Освітлення

Tensegrity Space Frame

Структура Освітлення Світловий кадр простору Tensegrity використовує принцип RBFuller "Менше на більше", щоб отримати світильник, використовуючи лише джерело світла та електричний провід. Тенсегрітість стає структурним засобом, за допомогою якого обидва працюють взаємно в стисканні та напруженні, щоб створити, здавалося б, розривне поле світла, визначене лише його структурною логікою. Її масштабованість та економічність виробництва говорять про товар нескінченної конфігурації, світла форма якої витончено протистоїть тяжкості простотою, що підтверджує парадигму нашої епохи: Досягати більше, використовуючи менше.

Конвертоване Пристрій Для Навчання

Pupil 108

Конвертоване Пристрій Для Навчання Учень 108: найдоступніший конвертований пристрій для Windows 8 для освіти. Новий інтерфейс і абсолютно новий досвід у навчанні. Учень 108 простягається як у планшетному, так і у ноутбуковому світі, перемикаючись між ними, щоб покращити ефективність у навчанні. Windows 8 відкриває нові можливості навчання, дозволяючи студентам повністю скористатися функцією сенсорного екрана та незліченною кількістю додатків. Pupil 108 - частина освітніх рішень Intel® - це найбільш доступне і підходяще рішення для аудиторій у всьому світі.

Обідній Стіл

Chromosome X

Обідній Стіл Обідній стіл, розроблений таким чином, щоб забезпечити місця для восьми людей, які взаємодіють у розташуванні стрілок. Зверху - абстрактний X, зроблений з двох різних частин, акцентованих глибокою лінією, тоді як той самий абстрактний X відображений на підлозі з базовою структурою. Біла конструкція складається з трьох різних деталей для легкої збірки та транспортування. Крім того, контраст тикового шпону верхнього та білого для основи був вибраний для полегшення нижньої частини, надаючи більше уваги верхній частині неправильної форми, тим самим надаючи натяк на різну взаємодію користувачів.

Відривний Пристрій Для Навчання

Unite 401

Відривний Пристрій Для Навчання Об'єднайте 401: ідеальний дует для освіти. Поговоримо про командну роботу. Завдяки неймовірно універсальному дизайну 2 в 1, Unite 401 є ідеальним пристроєм для студентських навчальних середовищ. Поєднання планшета та ноутбука забезпечує найпотужніше мобільне рішення для освіти, наділене безпечним дизайном mgseries за найрозумнішою ціною.