Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі Для Ванної

Sott'Aqua Marino

Меблі Для Ванної Колекція Sott'Aqua Marino зі своїми креативними деталями підводного світу до ванних кімнат пропонує розкіш дизайну власної ванної кімнати, використовуючи широкий вибір модуляційних варіантів. Сот'Аква Маріно може запропонувати унікальний підхід дизайну для кожного ванна кімната з її гнучкістю для використання з шафами з одномісною або подвійною раковиною. Кругле дзеркало, встановлене до стіни за допомогою вішалки, також приховує систему освітлення. Тахта на кедах з кедра також працює як кошик для білизни.

Назва проекту : Sott'Aqua Marino, Ім'я дизайнерів : Isvea Eurasia, Прізвище клієнта : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Меблі Для Ванної

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.