Дизайн журналу
Дизайн журналу
47-Дюймовий Телевізійний Пристрій, Що Підтримує Hd Трансляцію,

Triump

47-Дюймовий Телевізійний Пристрій, Що Підтримує Hd Трансляцію, Наші натхнення були конструктивістські підходи, що стимулюють почуття гладкості, акуратні краї. Дизайнер хотів підбадьорити приємні та візуальні відчуття аудиторії ілюзіями, створеними різними матеріалами, такими як скло, листовий метал, хромовані поверхні та біле світло.

Назва проекту : Triump, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : .

Triump 47-Дюймовий Телевізійний Пристрій, Що Підтримує Hd Трансляцію,

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.