Дизайн журналу
Дизайн журналу
Телеприймач

T-Box2

Телеприймач T-Box2 - це новий технічний пристрій для інтеграції Інтернету, мультимедіа та комунікацій, а також пропонує домашнім користувачам різноманітні інтерактивні сервіси, включаючи масштабне відтворення Інтернет-вмісту та відеодзвінки HD. Підключивши STB до телевізора в середовищі сімейної мережі, користувач може швидко оновити загальний телевізор до смарт-телевізора, що приносить сімейним користувачам чудовий AV-розважальний досвід.

Назва проекту : T-Box2, Ім'я дизайнерів : Ke Zhang, Прізвище клієнта : Technicolor.

T-Box2 Телеприймач

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.