Дизайн журналу
Дизайн журналу
Душ

Rain Soft

Душ Видовище водоспаду на природі може привабити всіх, спостерігаючи за ним чи під душем, може створити розслаблюючу вирубку. Тому це було потрібно для імітації розслабляючої сцени водоспаду всередині будинків та квартир, так що можна відчути радість приймати душ під водоспадом вдома. У цій конструкції є два типи бризок. Режим кулака: Густина або концентрація води знаходиться посередині, і можна мити тіло. Другий режим: Воду наливають вертикально, оточуючи кільце, і можна використовувати шампунь, і він оточений стінкою води, і ця стіна може бути л

Назва проекту : Rain Soft , Ім'я дизайнерів : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Прізвище клієнта : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Душ

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.