Дизайн журналу
Дизайн журналу
Письмовий Стіл, Який Трансформується В Ліжко

1,6 S.M. OF LIFE

Письмовий Стіл, Який Трансформується В Ліжко Основна концепція полягала в тому, щоб прокоментувати той факт, що наше життя скорочується, щоб вписатись у обмежений простір нашого офісу. Врешті-решт я зрозумів, що кожна цивілізація може мати дуже різне сприйняття речей залежно від її соціального контексту. Наприклад, цей стіл можна було б використовувати для сієсти або для декількох годин сну вночі в ті дні, коли хтось бореться за дотримання термінів. Проект отримав назву за розмірами прототипу (2,00 метра завдовжки та 0,80 метра шириною = 1,6 см) та фактом, що робота продовжує займати все більше місця у нашому житті.

Назва проекту : 1,6 S.M. OF LIFE, Ім'я дизайнерів : Athanasia Leivaditou, Прізвище клієнта : Studio NL (my own practice).

1,6 S.M. OF LIFE Письмовий Стіл, Який Трансформується В Ліжко

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.