Дизайн журналу
Дизайн журналу
Письмовий Стіл, Який Трансформується В Ліжко

1,6 S.M. OF LIFE

Письмовий Стіл, Який Трансформується В Ліжко Основна концепція полягала в тому, щоб прокоментувати той факт, що наше життя скорочується, щоб вписатись у обмежений простір нашого офісу. Врешті-решт я зрозумів, що кожна цивілізація може мати дуже різне сприйняття речей залежно від її соціального контексту. Наприклад, цей стіл можна було б використовувати для сієсти або для декількох годин сну вночі в ті дні, коли хтось бореться за дотримання термінів. Проект отримав назву за розмірами прототипу (2,00 метра завдовжки та 0,80 метра шириною = 1,6 см) та фактом, що робота продовжує займати все більше місця у нашому житті.

Назва проекту : 1,6 S.M. OF LIFE, Ім'я дизайнерів : Athanasia Leivaditou, Прізвище клієнта : Studio NL (my own practice).

1,6 S.M. OF LIFE Письмовий Стіл, Який Трансформується В Ліжко

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.