Дизайн журналу
Дизайн журналу
Письмовий Стіл, Який Трансформується В Ліжко

1,6 S.M. OF LIFE

Письмовий Стіл, Який Трансформується В Ліжко Основна концепція полягала в тому, щоб прокоментувати той факт, що наше життя скорочується, щоб вписатись у обмежений простір нашого офісу. Врешті-решт я зрозумів, що кожна цивілізація може мати дуже різне сприйняття речей залежно від її соціального контексту. Наприклад, цей стіл можна було б використовувати для сієсти або для декількох годин сну вночі в ті дні, коли хтось бореться за дотримання термінів. Проект отримав назву за розмірами прототипу (2,00 метра завдовжки та 0,80 метра шириною = 1,6 см) та фактом, що робота продовжує займати все більше місця у нашому житті.

Назва проекту : 1,6 S.M. OF LIFE, Ім'я дизайнерів : Athanasia Leivaditou, Прізвище клієнта : Studio NL (my own practice).

1,6 S.M. OF LIFE Письмовий Стіл, Який Трансформується В Ліжко

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.