Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставка

City Details

Виставка Вітрина дизайнерських рішень для елементів архітектури City Details проходила з 3 по 5 жовтня 2019 року в Москві. На площі 15 000 квадратних метрів були представлені вдосконалені концепції елементів архітектури, спортивних і ігрових майданчиків, освітлювальних рішень та функціональних міських предметів мистецтва. Інноваційне рішення було використано для організації виставкової площі, де замість рівних рядів стендів для експонентів була побудована робоча міська мініатюрна модель зі всіма специфічними компонентами, такими як: міська площа, вулиці, сквер.

Житловий Будинок

Brooklyn Luxury

Житловий Будинок Натхненний пристрастю клієнта до багатих історичних резиденцій, цей проект являє собою адаптацію функціоналізму та традиції до намірів сьогодення. Таким чином, обраний класичний стиль, адаптований та стилізований до канонів сучасного дизайну та сучасних технологій, нові матеріали хорошої якості сприяли створенню цього проекту - справжньої перлини Нью-Йоркської архітектури. Очікувані витрати перевищуватимуть 5 мільйонів американських доларів, запропонують передумови для створення стильного та розкішного інтер’єру, але також функціонального та комфортного.

Нова Модель Споживання

Descry Taiwan Exhibition

Нова Модель Споживання Виставка на гірському Алішані, відомій туристичній визначній пам'ятці Тайваню, поєднує мистецтва з традиційною тайваньською чайною промисловістю. Спільна співпраця цієї виставки може вивести новий бізнес-модуль. На кожному пакеті туристи можуть побачити різні вирази, що передають одну і ту ж тему, & amp; quot; Тайвань. & Amp; quot; Занурившись в красиві пейзажі Тайваню, відвідувачі будуть глибше розуміти тайванську чайну культуру та індустрію.

Вогнегасник Та Рятувальний Молоток

FZ

Вогнегасник Та Рятувальний Молоток Обладнання безпеки транспортних засобів є важливим. Вогнегасники та молотки безпеки, комбінація цих двох засобів може підвищити ефективність втечі персоналу, коли трапляється автомобільна аварія. Місце для автомобілів обмежене, тому цей пристрій розроблений таким чином, щоб бути досить малим. Його можна розмістити в будь-якому місці приватного автомобіля. Традиційні вогнегасники автомобілів одноразові, і ця конструкція може легко замінити вкладиш. Це більш зручне зчеплення, просте користування.

Активація Події

The Jewel

Активація Події Коробка ювелірних виробів 3D являла собою інтерактивний торговий простір, який запросив громадськість використовувати найновіші технології в 3D-друку, створюючи власні прикраси. Нас запросили активізувати простір і миттєво подумали - як може бути комплект ювелірних прикрас без красивої коштовності в ньому? Результатом стала сучасна скульптура, що спричинила кольорову призму, яка охоплювала красу відбиваючого світла, кольору та тіні.

Автономний Мобільний Робот

Pharmy

Автономний Мобільний Робот Автономний навігаційний робот для лікарняної логістики. Це система обслуговування продуктів, яка забезпечує безпечні ефективні поставки, зменшуючи шанси медичного працівника потрапляючи до хвороби, стримуючи пандемічні захворювання між персоналом лікарні та пацієнтами (COVID-19 або H1N1). Конструкція допомагає здійснювати доставку лікарні з легким доступом та безпекою, використовуючи нескладну взаємодію користувачів через дружню технологію. Робототехнічні пристрої мають можливість самостійно переміщуватися у приміщенні та синхронізувати потік із подібними підрозділами, маючи можливість спільної роботи колективу роботів.