Дизайн журналу
Дизайн журналу
Трансформативна Шина

T Razr

Трансформативна Шина Найближчим часом перед дверима бум розвитку електричного транспорту. Як виробник автозапчастин, Maxxis продовжує думати, як він може спроектувати можливу розумну систему, яка може брати участь у цій тенденції і навіть допомогти прискорити її. T Razr - це розумна шина, розроблена для потреб. Вбудовані датчики активно виявляють різні умови руху та подають активні сигнали для перетворення шини. Збільшені протектори розтягуються та змінюють контактну область у відповідь на сигнал, тому покращують продуктивність тяги.

Розкішний Гібридний Фортепіано

Exxeo

Розкішний Гібридний Фортепіано EXXEO - елегантний гібридний фортепіано для сучасних просторів. Його унікальна форма втілює тривимірний синтез звукових хвиль. Клієнти можуть повністю налаштувати своє фортепіано, щоб він гармоніював із його оточенням як декоративне мистецтво. Це високотехнологічне фортепіано виготовлено з екзотичних матеріалів, таких як Carbon Fiber, преміум класу автомобільної шкіри та аерокосмічного класу. відтворює широкий динамічний діапазон грандіозних фортепіано через аудіосистему потужністю 200 Вт, 9 колонок. Спеціальна вбудована батарея дозволяє фортепіано виконувати до 20 годин за один заряд.

Комплекс Гостинності

Serenity Suites

Комплекс Гостинності Апартаменти Serenity Suites розташовані в поселенні Нікіті на острові Ситонія на Халкідікі, Греція. Комплекс складається з трьох приміщень з двадцятьма люксами та басейном. Будівельні одиниці виділяють глибоку форму просторового горизонту, забезпечуючи при цьому оптимальний вид на море. Басейн - це серцевина між проживанням та громадськими зручностями. Комплекс гостинності є визначною пам'яткою для району як екстравертна оболонка із внутрішніми якостями.

Ультрафіолетовий Стерилізатор

Sun Waves

Ультрафіолетовий Стерилізатор SunWaves - це стерилізатор, здатний знищити мікроби, цвіль, бактерії та віруси всього за 8 секунд. Призначений для знищення бактеріального навантаження на таких поверхнях, як кавові чашки або блюдця. SunWaves було винайдено з урахуванням важкого становища року COVID-19, щоб допомогти вам насолоджуватися таким жестом, як безпечне пиття чаю в кафе. Його можна використовувати як у професійному, так і домашньому середовищі, оскільки простим жестом він стерилізується за дуже короткий час за допомогою ультрафіолетового світла, який має тривалий термін служби та мінімальне обслуговування, а також допомагає зменшити кількість одноразового матеріалу.

Нагорода

Nagrada

Нагорода Цей дизайн реалізований для того, щоб сприяти нормалізації життя під час самоізоляції, а також для створення спеціальної нагороди для переможців онлайн-турнірів. Дизайн нагороди являє собою перетворення пішака на королеву, як визнання прогресу гравця в шахах. Нагорода складається з двох плоских фігур, королеви та пішака, які вставлені одна в одну завдяки вузьким прорізам, що утворюють єдиний кубок. Конструкція нагороди довговічна завдяки нержавіючої сталі та зручна для транспортування переможцю поштою.

Вішалка Для Одягу

Linap

Вішалка Для Одягу Ця елегантна вішалка для одягу дозволяє вирішити деякі з найбільших проблем - складність вставлення одягу з вузьким коміром, складність підвішування нижньої білизни та довговічність. Натхненням для створення дизайну стала скріпка для паперу, яка є безперервною та міцною, а остаточне формування та вибір матеріалу було пов’язано з вирішенням цих проблем. В результаті виходить чудовий продукт, який полегшує повсякденне життя кінцевого споживача, а також приємний аксесуар магазину-бутіку.