Дизайн журналу
Дизайн журналу
Нова Модель Споживання

Descry Taiwan Exhibition

Нова Модель Споживання Виставка на гірському Алішані, відомій туристичній визначній пам'ятці Тайваню, поєднує мистецтва з традиційною тайваньською чайною промисловістю. Спільна співпраця цієї виставки може вивести новий бізнес-модуль. На кожному пакеті туристи можуть побачити різні вирази, що передають одну і ту ж тему, & amp; quot; Тайвань. & Amp; quot; Занурившись в красиві пейзажі Тайваню, відвідувачі будуть глибше розуміти тайванську чайну культуру та індустрію.

Назва проекту : Descry Taiwan Exhibition, Ім'я дизайнерів : SHAN MAI FOOD, Прізвище клієнта : Tea Farm No. 35.

Descry Taiwan Exhibition Нова Модель Споживання

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.