Дизайн журналу
Дизайн журналу
Активація Події

The Jewel

Активація Події Коробка ювелірних виробів 3D являла собою інтерактивний торговий простір, який запросив громадськість використовувати найновіші технології в 3D-друку, створюючи власні прикраси. Нас запросили активізувати простір і миттєво подумали - як може бути комплект ювелірних прикрас без красивої коштовності в ньому? Результатом стала сучасна скульптура, що спричинила кольорову призму, яка охоплювала красу відбиваючого світла, кольору та тіні.

Назва проекту : The Jewel, Ім'я дизайнерів : Beck Storer, Прізвище клієнта : Highpoint Shopping Centre.

 The Jewel Активація Події

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.