Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вогнегасник Та Рятувальний Молоток

FZ

Вогнегасник Та Рятувальний Молоток Обладнання безпеки транспортних засобів є важливим. Вогнегасники та молотки безпеки, комбінація цих двох засобів може підвищити ефективність втечі персоналу, коли трапляється автомобільна аварія. Місце для автомобілів обмежене, тому цей пристрій розроблений таким чином, щоб бути досить малим. Його можна розмістити в будь-якому місці приватного автомобіля. Традиційні вогнегасники автомобілів одноразові, і ця конструкція може легко замінити вкладиш. Це більш зручне зчеплення, просте користування.

Активація Події

The Jewel

Активація Події Коробка ювелірних виробів 3D являла собою інтерактивний торговий простір, який запросив громадськість використовувати найновіші технології в 3D-друку, створюючи власні прикраси. Нас запросили активізувати простір і миттєво подумали - як може бути комплект ювелірних прикрас без красивої коштовності в ньому? Результатом стала сучасна скульптура, що спричинила кольорову призму, яка охоплювала красу відбиваючого світла, кольору та тіні.

Автономний Мобільний Робот

Pharmy

Автономний Мобільний Робот Автономний навігаційний робот для лікарняної логістики. Це система обслуговування продуктів, яка забезпечує безпечні ефективні поставки, зменшуючи шанси медичного працівника потрапляючи до хвороби, стримуючи пандемічні захворювання між персоналом лікарні та пацієнтами (COVID-19 або H1N1). Конструкція допомагає здійснювати доставку лікарні з легким доступом та безпекою, використовуючи нескладну взаємодію користувачів через дружню технологію. Робототехнічні пристрої мають можливість самостійно переміщуватися у приміщенні та синхронізувати потік із подібними підрозділами, маючи можливість спільної роботи колективу роботів.

Розумний Дифузор Аромату

Theunique

Розумний Дифузор Аромату Агаровий рідкісний і дорогий. Його аромат можна отримати тільки при спалюванні або екстрагуванні, використовувати його в приміщенні та надавати мало хто з користувачів. Щоб подолати ці обмеження, після трирічних зусиль понад 60 конструкцій, 10 прототипів та 200 експериментів створено розумний дифузор аромату та натуральні таблетки з агару. Він демонструє нову можливу модель бізнесу та використовує контекст для аграрної промисловості. Користувачі можуть просто вставити дифузор у автомобіль, легко налаштувати час, густоту та різноманітність ароматів та насолоджуватися захоплюючою ароматерапією куди б вони не їхали та коли б не їхали.

Автоматична Соковижималка

Toromac

Автоматична Соковижималка Торомак спеціально розроблений своїм потужним виглядом, щоб запропонувати новий спосіб споживання свіжовичавленого апельсинового соку. Створений для максимального видобутку соку, він призначений для ресторанів, кафетерій та супермаркетів, а його преміальний дизайн дозволяє приємно пережити смак, здоров'я та гігієну. Він має інноваційну систему, яка ріже плід вертикально і стискає половинки за допомогою обертового тиску. Це означає, що максимальна продуктивність досягається без стискання або торкання оболонки.

Трансформативна Шина

T Razr

Трансформативна Шина Найближчим часом перед дверима бум розвитку електричного транспорту. Як виробник автозапчастин, Maxxis продовжує думати, як він може спроектувати можливу розумну систему, яка може брати участь у цій тенденції і навіть допомогти прискорити її. T Razr - це розумна шина, розроблена для потреб. Вбудовані датчики активно виявляють різні умови руху та подають активні сигнали для перетворення шини. Збільшені протектори розтягуються та змінюють контактну область у відповідь на сигнал, тому покращують продуктивність тяги.