Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вогнегасник Та Рятувальний Молоток

FZ

Вогнегасник Та Рятувальний Молоток Обладнання безпеки транспортних засобів є важливим. Вогнегасники та молотки безпеки, комбінація цих двох засобів може підвищити ефективність втечі персоналу, коли трапляється автомобільна аварія. Місце для автомобілів обмежене, тому цей пристрій розроблений таким чином, щоб бути досить малим. Його можна розмістити в будь-якому місці приватного автомобіля. Традиційні вогнегасники автомобілів одноразові, і ця конструкція може легко замінити вкладиш. Це більш зручне зчеплення, просте користування.

Назва проекту : FZ, Ім'я дизайнерів : Tongxin Zhang, Прізвище клієнта : Zhengzhou University of Light Industry.

FZ Вогнегасник Та Рятувальний Молоток

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.