Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вручення Премії

Awards show

Вручення Премії Цей святковий етап був розроблений з неповторним виглядом і вимагав гнучкості в презентації музичного шоу та кількох різних нагород. Декоративні вироби були внутрішньо освітлені, щоб сприяти цій гнучкості та включали літаючі елементи як частину набору, які пролітали під час шоу. Це була презентація та щорічна церемонія нагородження некомерційної організації.

Назва проекту : Awards show, Ім'я дизайнерів : Scientology Media Productions, Прізвище клієнта : SMP Sets & Props.

Awards show Вручення Премії

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.