Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вручення Премії

Awards show

Вручення Премії Цей святковий етап був розроблений з неповторним виглядом і вимагав гнучкості в презентації музичного шоу та кількох різних нагород. Декоративні вироби були внутрішньо освітлені, щоб сприяти цій гнучкості та включали літаючі елементи як частину набору, які пролітали під час шоу. Це була презентація та щорічна церемонія нагородження некомерційної організації.

Назва проекту : Awards show, Ім'я дизайнерів : Scientology Media Productions, Прізвище клієнта : SMP Sets & Props.

Awards show Вручення Премії

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.