Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вручення Премії

Awards show

Вручення Премії Цей святковий етап був розроблений з неповторним виглядом і вимагав гнучкості в презентації музичного шоу та кількох різних нагород. Декоративні вироби були внутрішньо освітлені, щоб сприяти цій гнучкості та включали літаючі елементи як частину набору, які пролітали під час шоу. Це була презентація та щорічна церемонія нагородження некомерційної організації.

Назва проекту : Awards show, Ім'я дизайнерів : Scientology Media Productions, Прізвище клієнта : SMP Sets & Props.

Awards show Вручення Премії

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.