Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вручення Премії

Awards show

Вручення Премії Цей святковий етап був розроблений з неповторним виглядом і вимагав гнучкості в презентації музичного шоу та кількох різних нагород. Декоративні вироби були внутрішньо освітлені, щоб сприяти цій гнучкості та включали літаючі елементи як частину набору, які пролітали під час шоу. Це була презентація та щорічна церемонія нагородження некомерційної організації.

Назва проекту : Awards show, Ім'я дизайнерів : Scientology Media Productions, Прізвище клієнта : SMP Sets & Props.

Awards show Вручення Премії

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.