Дизайн журналу
Дизайн журналу
Керамічна Плитка

elhamra

Керамічна Плитка Спеціальні лінії, гідні палацу Розроблений за натхненням палацу Ельхамри, який описується як відображення палаців мрії до реального світу в казці 1001 ніч, є одним з найкращих досягнень, прикладів, створених за допомогою цифрових технологій, що з'являються в 3-х розмірних текстурах розмірами 30 x 60 см з кольорами; бірюзовий, світло-бірюзовий і білий. Наземні кольори Ельхамри супроводжуються прикрасами в тих же кольорах. Ельхамра, це унікальний вибір для створення просторів, що нагадують палаци ...

Назва проекту : elhamra, Ім'я дизайнерів : Bien Seramik Design Team, Прізвище клієнта : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Керамічна Плитка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.