Дизайн журналу
Дизайн журналу
Керамічна Плитка

elhamra

Керамічна Плитка Спеціальні лінії, гідні палацу Розроблений за натхненням палацу Ельхамри, який описується як відображення палаців мрії до реального світу в казці 1001 ніч, є одним з найкращих досягнень, прикладів, створених за допомогою цифрових технологій, що з'являються в 3-х розмірних текстурах розмірами 30 x 60 см з кольорами; бірюзовий, світло-бірюзовий і білий. Наземні кольори Ельхамри супроводжуються прикрасами в тих же кольорах. Ельхамра, це унікальний вибір для створення просторів, що нагадують палаци ...

Назва проекту : elhamra, Ім'я дизайнерів : Bien Seramik Design Team, Прізвище клієнта : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Керамічна Плитка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.