Дизайн журналу
Дизайн журналу
Керамічна Плитка

elhamra

Керамічна Плитка Спеціальні лінії, гідні палацу Розроблений за натхненням палацу Ельхамри, який описується як відображення палаців мрії до реального світу в казці 1001 ніч, є одним з найкращих досягнень, прикладів, створених за допомогою цифрових технологій, що з'являються в 3-х розмірних текстурах розмірами 30 x 60 см з кольорами; бірюзовий, світло-бірюзовий і білий. Наземні кольори Ельхамри супроводжуються прикрасами в тих же кольорах. Ельхамра, це унікальний вибір для створення просторів, що нагадують палаци ...

Назва проекту : elhamra, Ім'я дизайнерів : Bien Seramik Design Team, Прізвище клієнта : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Керамічна Плитка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.