Дизайн журналу
Дизайн журналу
Керамічна Плитка

elhamra

Керамічна Плитка Спеціальні лінії, гідні палацу Розроблений за натхненням палацу Ельхамри, який описується як відображення палаців мрії до реального світу в казці 1001 ніч, є одним з найкращих досягнень, прикладів, створених за допомогою цифрових технологій, що з'являються в 3-х розмірних текстурах розмірами 30 x 60 см з кольорами; бірюзовий, світло-бірюзовий і білий. Наземні кольори Ельхамри супроводжуються прикрасами в тих же кольорах. Ельхамра, це унікальний вибір для створення просторів, що нагадують палаци ...

Назва проекту : elhamra, Ім'я дизайнерів : Bien Seramik Design Team, Прізвище клієнта : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Керамічна Плитка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.