Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комод

Furniture of positive emotions

Комод Це комод у комоді, який ніби складається з двох різних продуктів - комод із дверима та комод із висувними ящиками. Незвичайні двері зробили комод повністю функціональним, а відкривання дверей - як краб з розкритими кігтями. Унікальні меблі, які приносять радість. Просто виробляти. Дайте руху ілюзію. Немає іншого аналога для цих меблів.

Назва проекту : Furniture of positive emotions, Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Комод

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.