Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комод

Furniture of positive emotions

Комод Це комод у комоді, який ніби складається з двох різних продуктів - комод із дверима та комод із висувними ящиками. Незвичайні двері зробили комод повністю функціональним, а відкривання дверей - як краб з розкритими кігтями. Унікальні меблі, які приносять радість. Просто виробляти. Дайте руху ілюзію. Немає іншого аналога для цих меблів.

Назва проекту : Furniture of positive emotions, Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Комод

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.