Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комод

Furniture of positive emotions

Комод Це комод у комоді, який ніби складається з двох різних продуктів - комод із дверима та комод із висувними ящиками. Незвичайні двері зробили комод повністю функціональним, а відкривання дверей - як краб з розкритими кігтями. Унікальні меблі, які приносять радість. Просто виробляти. Дайте руху ілюзію. Немає іншого аналога для цих меблів.

Назва проекту : Furniture of positive emotions, Ім'я дизайнерів : Viktor Kovtun, Прізвище клієнта : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Комод

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.