Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип Та Фірмовий Стиль

Lazord

Логотип Та Фірмовий Стиль Він охоплює простий логотип, канцелярські приналежності, кавову чашку і поширюється на більш широкі програми фірмової ідентичності, що містять деталі дизайну інтер'єру. Вони ефективно грають з кольором, формою та типом, і працюють у деталях та обробці матеріалів високої якості. Концепція Lazard побудована на значенні каменю Lapis Lazuli, арабською мовою також відомий як «Лазард». Як тезка з каменю, відома в арабській історії, що представляє мудрість і правду і підтримує потужний королівський синій колір, Lazard Cafe - це велична концепція, спеціально розроблена з метою придавати смак арабського смаку Оману.

Назва проекту : Lazord, Ім'я дизайнерів : Shadi Al Hroub, Прізвище клієнта : Gate 10 LLC.

Lazord Логотип Та Фірмовий Стиль

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.